Nařízením Vlády ČR je provozovna v Teplické ul. do 10.5.2020 uzavřena. Máte li zájem o masáž u Vás doma, kontaktujte mne na čísle 775 693 077.
na obsah
foto Thai Way

ThaiWay

Proč ThaiWay? V překladu Thajská cesta. Vydejte se tedy s námi po této cestě tak, jako my když jsme poprvé v roce 2006 měli možnost navštívit tuto nádhernou zemi.

Objednejte se na Thajské masáže, vyzkoušejte Thajskou jógu nebo navštivte naší kamenou prodejnu a E-SHOP kde koupíte orientální zboží z Thajska. Pokud uvažujete nad návštěvou této nádherné země, klikněte na Cestování do Thajska a vydejte se na cestu společně s námi.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv ThaiWay.

Aktuality - 19. února 2019

Tak se dívám, že jsme opět velmi aktuální. Poslední příspěvek 29.12.2017. Je třeba to napravit. Co je tedy u nás nového? Asi největší novinkou je, že u nás už masírují dva maséři. Fotky a volné termíny najdete v sekci rezervace masáží. Trochu jsme i upravili naše prostory pro masáže a po masáži na Vás čeká sladká odměna. Je třeba se přijít podívat. Obchod byl uzavřen a prostory jsou dnes již jen pro masáže a eshop. Zboží lze zakoupit na www.thaiway.cz a na masáže se můžete objednat na https://masaze.thaiway.cz
foto Thai Way foto Thai Way