Vážení zákazníci, provozovny jsou z důvodu nařízení Vlády uzavřeny. Otevírat budu ihned po rozvolnění opatření.
Vážení zákazníci, provozovna bude otevřena 3.12.2020. Objednejte se na čísle 775 693 077.
na obsah

Thajská jóga

foto Thai Way

Co se skrývá pod názvem Thajská jóga, kterou u nás cvičíme? Jedná se o jednoduché , ale velice učinné cvičení při kterém se aktivují stejně jako při thajské masáži energetické dráhy zvané sény. Thajskou jógu lze čvičit v jakémkoliv věku a její největší přínos vidím ve zklidnění mysli a taky jako základ pokud se józe chceme věnovat více.

Cviky jsou to jednoduché, nic méně velmi účinné a po týdnu každodenního cvičení jsem začal pociťovat přínos pro mé tělo. Asi největší překážkou pro mě bylo zklidnit mysl a rychlost pohybu. Neustále jsem byl na před a to i když jsme zrovna necvičili a šli třeba na oběd. Zvyklí z Evropy na 30 uhoněných minut. Tak, že kdykoliv jsme šli na oběd do nedaleké restaurace, vždy jsem byl pár kroků před svými thajskými kolegy. Trvalo mi tři týdny než jsem se toho zbavil.

Jé úžasné pozorovat, jak si s údivem malého dítěte dokáží vychutnat přítomný okamžik. No a o tom je i naše cvičení Thajské jógy. Zklidnit mysl, zpomalit pohyb, prodloužit dech, vše to spojit a procítit přítomný okamžik. Pokud budete cvičit a přitom přemýšlet, že za hodinu musíte jít nakoupit, neprožijete to. Můžu o tom napsat tři stránky, ale bude to k ničemu pokud to samy neokusíte. Přijďte si zacvičit a vyzkoušejte samy na sobě co na to říká vaše tělo a mysl.