na obsah
foto Thai Way

ThaiWay

Proč ThaiWay? V překladu Thajská cesta. Vydejte se tedy s námi po této cestě tak, jako my když jsme poprvé v roce 2006 měli možnost navštívit tuto nádhernou zemi.

Objednejte se na Thajské masáže, vyzkoušejte Thajskou jógu nebo navštivte naší kamenou prodejnu a E-SHOP kde koupíte orientální zboží z Thajska. Pokud uvažujete nad návštěvou této nádherné země, klikněte na Cestování do Thajska a vydejte se na cestu společně s námi.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv ThaiWay.

Aktuality - 29. prosince 2017

Končí rok 2017 a již brzy přivítáme rok 2018. Rok 2017 byl velmi zajímavý a to po všech stránkach. Nechme ho tedy již být a podívejme se co by nám mohl přinést rok 2018. V lednu proběhne rekunstrukce naší Thajské masérny a tak se můžete těšit na vylepšení, které jsme se rozhodli udělat na základě našich zkušenosti za posledních 5 let provozu. Podrobnosti uvádět nebudu, přijďte se podívat. V příštím roce máme v plánu se ješté více ponořit do umění thajské masáže a čekají nás tak i nějaké cesty za vzděláním. Nemám rád plánovani, protože jak se říká, nejvíce se na hoře smějí když mi tady dole pĺánujeme a taky hodné záleží na momentálni dostupnosti letenek, která je v současné době velmi zajímavá. Jen spousta lidi plánuje cestu do Thajska většinou přes zimní období a to je velka škoda. Dá se tam jet kdykoliv během roku. A tak neplánujte, podívejte se na aktuálni ceny a leťte. Čím dříve tím lépe. Jako vše i Thajsko se méní pred očima a byla by velká škoda nevidét jak se žije v asii. Přejeme Vám za cely náš kolektiv ThaiWay pohodový rok 2018 a přijďte se na nás podívat. :-)
foto Thai Way foto Thai Way